Strona umieszcza pliki cookies, zwane także ciasteczkami, na komputerze, na którym została otwarta, w celu zapamiętania sesji zalogowanych użytkowników, lub preferencji wyświetlania zawartości. Plik cookie zostanie również użyty w celu zapamiętania, że Użytkownik nie chce, żeby Mu więcej wyskakiwała ta informacja.

Akceptację plików cookies można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Spowoduje to brak dostępu do niektórych funkcji takich, jak logowanie, czy trwałe ukrycie tego komunikatu.

OK, nie pokazuj ponownie.

Autor Wątek: MEJ 16 Złota Praga  (Przeczytany 2763 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szachy Chess

  • Moderator
  • Dziekan
  • ***
  • Wiadomości: 26831
  • Oceny +24/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MEJ 16 Złota Praga
« Odpowiedź #45 dnia: Czwartek, 18, Sie 2016, 22:21:45 »
1   28      Ferko va Domin ika   1885   1      1      Malts evska ya Aleks andra    2341   1
2   2   WFM   Soloz henki na Eliza veta   2275   1      1      Swiec h Joann a   1888   27
3   30      Koubo va Anna Marie   1868   1      1   FM   Antov a Gabri ela   2241   3
4   4   WFM   Golts eva Ekate rina   2213   1      1      Bogda nic Katar ina   1883   29
5   6      Kovac s Judit   2167   1      1      Herco g Nusa   1865   31
6   34      Mosci cka Pola   1853   1      1   WFM   Zotov a Anast asia   2137   7
7   8   WCM   Peych eva Gerga na   2134   1      1      Kucha rska Honor ata   1851   35
8   36      Bella hcene Merie m   1837   1      1      Schne ider Jana   2105   9
9   10      Nesto rovic Katar ina   2059   1      1      Moens ter Madit a   1808   39
10   38      Greso va Zuzan a   1810   1      1   WCM   Sibaj eva Marij a   2021   11
11   14      Vinok ur Yuliy a   1976   1      1      Rinau do Giada   1754   45
12   42      Hajiy eva Laman   1800   1      1      Muets ch Annma rie   1966   15
13   16   WCM   Beydu llaye va Govha r   1945   1      1      Tomci kova Domin ika   1741   47
14   44      Esadz e Tamar i   1763   1      1      Korol eva Evgen iya   1940   17
15   18      Aciu Malin a-Andreea   1935   1      1      Olde Grete   1727   49
16   46      Slaba Andre a   1753   1      1      Verbi n Valen tina   1928   19
17   20      Beshu kova Alina   1920   1      1      Richt erova Julie   1592   71
18   48      Kvend seth Thyra   1735   1      1      Palma Maria   1911   21
19   54      Golst a Madar a   1675   1      1      Sanko va Stell a   1898   23
20   24      Rudzi nska Micha lina   1896   1      1      Zhban ova Angel ina   1465   89
21   86      Vetsh tein Lior   1489   1      1      Struk ova Kseni a   1894   25
22   26      Bucur Denis a-Andreea   1893   1      1      Mandi c Teodo ra   0   99
23   92      Danie l Sharo n   1411   1      ½      Bulat ova Kamal iya   1999   13
24   12      Malic ka Maria   2009   ½      ½      Norla mo Sarab ella   1534   81
25   32      Priby lova Sofie   1864   ½      ½      Simku naite Gabij a   1629   61
26   62      Pecor ini Angie   1625   ½      ½      Waszc zuk Patry cja   1859   33
27   82      Munte Noa   1529   ½      ½   WCM   Herek liogl u Sude   1801   41
28   90      David son Laura   1453   ½      0      Berdn yk Marii a   2204   5
29   22      Andra de Sando val Bianc a   1899   0      0      Waard enbur g Marli nde   1580   73
30   70      Petko va Denit sa   1602   0      0      Lauri ncova Krist yna   1815   37
31   40      Grano vskay a Ekate rina   1805   0      0      Greib rokk Maria   1567   75
32   72      Nass Maria   1588   0      0      Nemco va Karin   1798   43
33   50      Kulpa Zuzan na   1719   0      0      Golst a Ramon a   1561   77
34   74      Rubsa men Anais   1578   0      0      Hryso gelou Athan asia-Panagiot   1695   51
35   52      Sidam onidz e Anast asia   1690   0      0      Dziho Sadzi da   1539   79
36   76      Szcze rbace wicz Nasti a   1565   0      0      Jaroc ka Liwia   1676   53
37   78      Mkrtc hyan Anahi t   1561   0      0      Olive ira Maria Alice Ramos Ma   1667   55
38   56      Catal Ukten ur   1666   0      0      Leono va Ameli ya   1513   83
39   80      Marko va Krist yna   1536   0      0      Vidru k Marii a   1665   57
40   58      Grima ldi Angel a Flavi a   1662   0      0      Loren cova Micha ela   1491   85
41   84      Lagaz auri Tamar   1505   0      0      Pipia Ekate rine   1661   59
42   60      Merke svik Amali e Isabe l   1639   0      0      Kvamm e Ingri d Jodre   1486   87
43   88      Mura Marta   1483   0      0      Moerw ald Magda lena   1624   63
44   64      Minko Olga   1622   0      0      Rosen baumo va Lea   1432   91
45   94      Soren sen Signe Sofie Boss   1369   0      0      Nilss on Kajsa 2002   1620   65
46   66      Katko v Miche lle   1619   0      0      Levin Emily   1390   93
47   96      Janot kova Kater ina   1229   0      0      Moerw ald Miria m   1618   67
48   68      Smith Rache l Lorna   1616   0      0      Liiv Krist iina   1341   95
49   98      Konto pyrgo u Annit a   0   0      0      Akulo va Alici a   1611   69
50   97      Plaza Reino Leire   1124   0   0         bye

Offline Szachy Chess

  • Moderator
  • Dziekan
  • ***
  • Wiadomości: 26831
  • Oceny +24/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MEJ 16 Złota Praga
« Odpowiedź #46 dnia: Czwartek, 18, Sie 2016, 22:22:09 »
1   1   WGM   Tsola kidou Stavr oula   2363   0   1 - 0   0      Gaili unait e Saule   1844   47
2   48      Yurov skikh Yasmi n   1842   0   0 - 1   0   WFM   Obole ntsev a Alexa ndra   2339   2
3   3   WFM   Dimit rova Aleks andra    2259   0   1 - 0   0   WFM   Loman dong Noela-Joyce   1841   49
4   50      Ayan Bengu Sena   1835   0   0 - 1   0   WFM   Avram idou Anast asia   2244   4
5   5   WFM   Garci a Marti n Marta   2229   0   1 - 0   0      Pelli coro Natha lie   1832   51
6   52      Giord ano Giuli a   1831   0   0 - 1   0   WFM   Siebe r Fiona   2173   6
7   7   WFM   Milov anova Maria   2138   0   1 - 0   0      Vlkov a Anezk a   1823   53
8   54      Ayazm ali Gizem   1816   0   1 - 0   0   WFM   Sliwi cka Alicj a   2138   8
9   9      Bojic ic Andje la   2110   0   1 - 0   0      Nass Sara   1814   55
10   56      Panai nte Andre ea-Bianca   1799   0   0 - 1   0   WFM   Proto popov a Anast asiya    2108   10
11   11   WFM   Antol ak Julia   2103   0   1 - 0   0   WCM   Jorge Rita Maria Osori o   1794   57
12   58      Manov a Ivana   1792   0   1 - 0   0   WFM   Shpan ko Nadii a   2102   12
13   13      Broly Mathi lde   2098   0   ½ - ½   0      Tumov a Anna   1787   59
14   60      Silva Ana Ines Teixe ira Da   1781   0   0 - 1   0   WFM   Redon do Benav ente Ana   2088   14
15   15   WFM   Radev a Vikto ria   2080   0   1 - 0   0      Nemco va Kamil a   1774   61
16   62      Karyk owska Anna   1772   0   0 - 1   0      Aveti syan Maria m   2079   16
17   17   WFM   Rogoz enco Teodo ra   2071   0   1 - 0   0   WFM   Jibut i Nata   1761   63
18   64      Mutlu Beste   1759   0   0 - 1   0      Olde Marga reth   2059   18
19   19      Cvita n Ena   2045   0   1 - 0   0      Cioca n Maria-Alexandra   1742   65
20   66      Kopco va Ludmi la   1738   0   ½ - ½   0   WFM   Kochu kova Anna   2041   20
21   21      Hende rson de La Fuent e Andre a   2027   0   0 - 1   0      Blond Hante n Elsa   1731   67
22   68      Vitov a Anna   1727   0   0 - 1   0      Tisho va Svetl ana   2012   22
23   23      Polte rauer Chiar a   2009   0   1 - 0   0      Biers ka Adela   1722   69
24   70      Vavri nkova Elisk a   1716   0   0 - 1   0      Koehl er Inken   2008   24
25   25   WFM   Hresc ak Ivana   2007   0   0 - 1   0      Nemet h Noemi Anna   1690   71
26   72      Espin osa Canci no Monic a   1682   0   1 - 0   0   WCM   Nazar ova Anast asia   2006   26
27   27      Waech ter Natha lie   1993   0   1 - 0   0      Urban c Ana   1681   73
28   74      Marko cic Spela   1680   0   0 - 1   0      Bruno va Blank a   1992   28
29   29   WFM   Egyed Judit   1979   0   1 - 0   0      Tomci kova Zuzan a   1654   75
30   76      Dalig a Anita   1638   0   0 - 1   0      Leser Katri n   1979   30
31   31      Grigo ryan Arpin e   1964   0   1 - 0   0      Tomic Jelen a   1631   77
32   78      Ahmad ova Irada   1627   0   0 - 1   0      Khris tenko Anna   1957   32
33   33   WFM   Vrtia kova Anna   1952   0   1 - 0   0      Bucht a Agnie szka   1599   79
34   80      Litvj akova Darij a   1597   0   0 - 1   0      Nilss en Ellen Frede ricia    1947   34
35   35      Pasog lou Ekate rini   1938   0   1 - 0   0      Garci a Megan Alyss a   1592   81
36   82      Marko va Ralit ca   1581   0   0 - 1   0      Korid ze Lile   1937   36
37   37      Stash is Anna   1926   0   ½ - ½   0      Nepom nyasc haya Mariy a   1569   83
38   84      Zach Asif   1569   0   0 - 1   0   WCM   Mirza Diana   1925   38
39   39      Liman ovska Eliza bete   1924   0   0 - 1   0      Novot na Terez a   1566   85
40   86      Waard enbur g Felin e   1559   0   ½ - ½   0      Greib rokk Ingri d   1912   40
41   41      Frej Zofia   1881   0   1 - 0   0      Kolje vic Nikol ina   1509   87
42   88      Manit caia Alina   1496   0   1 - 0   0      Imper or Ameli e   1874   42
43   43      Golub Nikol ina   1870   0   1 - 0   0      Karat iken Seray   1489   89
44   90      Smith Sarah E   1478   0   0 - 1   0      Ciesl ak Wikto ria   1865   44
45   45      Ambro zova Lucie   1862   0   1 - 0   0      Conde s Alexi e Sheen   1469   91
46   92      Smajz rova Veron ika   1442   0   0 - 1   0      Scarp a Silvi a   1848   46
47   93      Balla Klea   0   0   1         bye      

Offline Szachy Chess

  • Moderator
  • Dziekan
  • ***
  • Wiadomości: 26831
  • Oceny +24/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MEJ 16 Złota Praga
« Odpowiedź #47 dnia: Czwartek, 18, Sie 2016, 22:22:30 »
1   2   WFM   Obole ntsev a Alexa ndra   RUS   2339   1,0   0,0   0,0   0,0
4   WFM   Avram idou Anast asia   GRE   2244   1,0   0,0   0,0   0,0
6   WFM   Siebe r Fiona   GER   2173   1,0   0,0   0,0   0,0
10   WFM   Proto popov a Anast asiya    RUS   2108   1,0   0,0   0,0   0,0
14   WFM   Redon do Benav ente Ana   ESP   2088   1,0   0,0   0,0   0,0
16      Aveti syan Maria m   ARM   2079   1,0   0,0   0,0   0,0
18      Olde Marga reth   EST   2059   1,0   0,0   0,0   0,0
22      Tisho va Svetl ana   RUS   2012   1,0   0,0   0,0   0,0
24      Koehl er Inken   GER   2008   1,0   0,0   0,0   0,0
28      Bruno va Blank a   CZE   1992   1,0   0,0   0,0   0,0
30      Leser Katri n   GER   1979   1,0   0,0   0,0   0,0
32      Khris tenko Anna   RUS   1957   1,0   0,0   0,0   0,0
34      Nilss en Ellen Frede ricia    DEN   1947   1,0   0,0   0,0   0,0
36      Korid ze Lile   GEO   1937   1,0   0,0   0,0   0,0
38   WCM   Mirza Diana   IRL   1925   1,0   0,0   0,0   0,0
44      Ciesl ak Wikto ria   POL   1865   1,0   0,0   0,0   0,0
46      Scarp a Silvi a   ITA   1848   1,0   0,0   0,0   0,0
67      Blond Hante n Elsa   LUX   1731   1,0   0,0   0,0   0,0
71      Nemet h Noemi Anna   HUN   1690   1,0   0,0   0,0   0,0
85      Novot na Terez a   CZE   1566   1,0   0,0   0,0   0,0
21   1   WGM   Tsola kidou Stavr oula   GRE   2363   1,0   0,0   0,0   0,0
3   WFM   Dimit rova Aleks andra    RUS   2259   1,0   0,0   0,0   0,0
5   WFM   Garci a Marti n Marta   ESP   2229   1,0   0,0   0,0   0,0
7   WFM   Milov anova Maria   RUS   2138   1,0   0,0   0,0   0,0
9      Bojic ic Andje la   SRB   2110   1,0   0,0   0,0   0,0
11   WFM   Antol ak Julia   POL   2103   1,0   0,0   0,0   0,0
15   WFM   Radev a Vikto ria   BUL   2080   1,0   0,0   0,0   0,0
17   WFM   Rogoz enco Teodo ra   GER   2071   1,0   0,0   0,0   0,0
19      Cvita n Ena   CRO   2045   1,0   0,0   0,0   0,0
23      Polte rauer Chiar a   AUT   2009   1,0   0,0   0,0   0,0
27      Waech ter Natha lie   GER   1993   1,0   0,0   0,0   0,0
29   WFM   Egyed Judit   HUN   1979   1,0   0,0   0,0   0,0
31      Grigo ryan Arpin e   ARM   1964   1,0   0,0   0,0   0,0
33   WFM   Vrtia kova Anna   SVK   1952   1,0   0,0   0,0   0,0
35      Pasog lou Ekate rini   GRE   1938   1,0   0,0   0,0   0,0
41      Frej Zofia   POL   1881   1,0   0,0   0,0   0,0
43      Golub Nikol ina   CRO   1870   1,0   0,0   0,0   0,0
45      Ambro zova Lucie   CZE   1862   1,0   0,0   0,0   0,0
54      Ayazm ali Gizem   TUR   1816   1,0   0,0   0,0   0,0
58      Manov a Ivana   MKD   1792   1,0   0,0   0,0   0,0
72      Espin osa Canci no Monic a   SCO   1682   1,0   0,0   0,0   0,0
88      Manit caia Alina   MDA   1496   1,0   0,0   0,0   0,0
43   93      Balla Klea   ALB   0   1,0   0,0   0,0   0,0
44   13      Broly Mathi lde   FRA   2098   0,5   0,0   0,0   0,5
20   WFM   Kochu kova Anna   RUS   2041   0,5   0,0   0,0   0,5
37      Stash is Anna   BLR   1926   0,5   0,0   0,0   0,5
40      Greib rokk Ingri d   NOR   1912   0,5   0,0   0,0   0,5
59      Tumov a Anna   CZE   1787   0,5   0,0   0,0   0,5
66      Kopco va Ludmi la   CZE   1738   0,5   0,0   0,0   0,5
83      Nepom nyasc haya Mariy a   RUS   1569   0,5   0,0   0,0   0,5
86      Waard enbur g Felin e   NED   1559   0,5   0,0   0,0   0,5
52   8   WFM   Sliwi cka Alicj a   POL   2138   0,0   0,0   0,0   1,0
12   WFM   Shpan ko Nadii a   UKR   2102   0,0   0,0   0,0   1,0
21      Hende rson de La Fuent e Andre a   ESP   2027   0,0   0,0   0,0   1,0
25   WFM   Hresc ak Ivana   SLO   2007   0,0   0,0   0,0   1,0
26   WCM   Nazar ova Anast asia   FIN   2006   0,0   0,0   0,0   1,0
39      Liman ovska Eliza bete   LAT   1924   0,0   0,0   0,0   1,0
42      Imper or Ameli e   FRA   1874   0,0   0,0   0,0   1,0
47      Gaili unait e Saule   LTU   1844   0,0   0,0   0,0   1,0
48      Yurov skikh Yasmi n   RUS   1842   0,0   0,0   0,0   1,0
49   WFM   Loman dong Noela-Joyce   MNC   1841   0,0   0,0   0,0   1,0
50      Ayan Bengu Sena   TUR   1835   0,0   0,0   0,0   1,0
51      Pelli coro Natha lie   SUI   1832   0,0   0,0   0,0   1,0
52      Giord ano Giuli a   ITA   1831   0,0   0,0   0,0   1,0
53      Vlkov a Anezk a   CZE   1823   0,0   0,0   0,0   1,0
55      Nass Sara   NOR   1814   0,0   0,0   0,0   1,0
56      Panai nte Andre ea-Bianca   ROU   1799   0,0   0,0   0,0   1,0
57   WCM   Jorge Rita Maria Osori o   POR   1794   0,0   0,0   0,0   1,0
60      Silva Ana Ines Teixe ira Da   POR   1781   0,0   0,0   0,0   1,0
61      Nemco va Kamil a   CZE   1774   0,0   0,0   0,0   1,0
62      Karyk owska Anna   POL   1772   0,0   0,0   0,0   1,0
63   WFM   Jibut i Nata   GEO   1761   0,0   0,0   0,0   1,0
64      Mutlu Beste   TUR   1759   0,0   0,0   0,0   1,0
65      Cioca n Maria-Alexandra   ROU   1742   0,0   0,0   0,0   1,0
68      Vitov a Anna   CZE   1727   0,0   0,0   0,0   1,0
69      Biers ka Adela   CZE   1722   0,0   0,0   0,0   1,0
70      Vavri nkova Elisk a   CZE   1716   0,0   0,0   0,0   1,0
73      Urban c Ana   SLO   1681   0,0   0,0   0,0   1,0
74      Marko cic Spela   SLO   1680   0,0   0,0   0,0   1,0
75      Tomci kova Zuzan a   SVK   1654   0,0   0,0   0,0   1,0
76      Dalig a Anita   POL   1638   0,0   0,0   0,0   1,0
77      Tomic Jelen a   BIH   1631   0,0   0,0   0,0   1,0
78      Ahmad ova Irada   AZE   1627   0,0   0,0   0,0   1,0
79      Bucht a Agnie szka   POL   1599   0,0   0,0   0,0   1,0
80      Litvj akova Darij a   LAT   1597   0,0   0,0   0,0   1,0
81      Garci a Megan Alyss a   NOR   1592   0,0   0,0   0,0   1,0
82      Marko va Ralit ca   BUL   1581   0,0   0,0   0,0   1,0
84      Zach Asif   ISR   1569   0,0   0,0   0,0   1,0
87      Kolje vic Nikol ina   MNE   1509   0,0   0,0   0,0   1,0
89      Karat iken Seray   TUR   1489   0,0   0,0   0,0   1,0
90      Smith Sarah E   SCO   1478   0,0   0,0   0,0   1,0
91      Conde s Alexi e Sheen   BEL   1469   0,0   0,0   0,0   1,0
92      Smajz rova Veron ika   CZE   1442   0,0   0,0   0,0   1,0

Offline Szachy Chess

  • Moderator
  • Dziekan
  • ***
  • Wiadomości: 26831
  • Oceny +24/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MEJ 16 Złota Praga
« Odpowiedź #48 dnia: Czwartek, 18, Sie 2016, 22:22:49 »
1   30      Leser Katri n   1979   1      1   WGM   Tsola kidou Stavr oula   2363   1
2   2   WFM   Obole ntsev a Alexa ndra   2339   1      1   WFM   Egyed Judit   1979   29
3   32      Khris tenko Anna   1957   1      1   WFM   Dimit rova Aleks andra    2259   3
4   4   WFM   Avram idou Anast asia   2244   1      1      Grigo ryan Arpin e   1964   31
5   34      Nilss en Ellen Frede ricia    1947   1      1   WFM   Garci a Marti n Marta   2229   5
6   6   WFM   Siebe r Fiona   2173   1      1   WFM   Vrtia kova Anna   1952   33
7   36      Korid ze Lile   1937   1      1   WFM   Milov anova Maria   2138   7
8   38   WCM   Mirza Diana   1925   1      1      Bojic ic Andje la   2110   9
9   10   WFM   Proto popov a Anast asiya    2108   1      1      Pasog lou Ekate rini   1938   35
10   44      Ciesl ak Wikto ria   1865   1      1   WFM   Antol ak Julia   2103   11
11   14   WFM   Redon do Benav ente Ana   2088   1      1      Frej Zofia   1881   41
12   46      Scarp a Silvi a   1848   1      1   WFM   Radev a Vikto ria   2080   15
13   16      Aveti syan Maria m   2079   1      1      Golub Nikol ina   1870   43
14   67      Blond Hante n Elsa   1731   1      1   WFM   Rogoz enco Teodo ra   2071   17
15   18      Olde Marga reth   2059   1      1      Ambro zova Lucie   1862   45
16   71      Nemet h Noemi Anna   1690   1      1      Cvita n Ena   2045   19
17   22      Tisho va Svetl ana   2012   1      1      Ayazm ali Gizem   1816   54
18   85      Novot na Terez a   1566   1      1      Polte rauer Chiar a   2009   23
19   24      Koehl er Inken   2008   1      1      Manov a Ivana   1792   58
20   93      Balla Klea   0   1      1      Waech ter Natha lie   1993   27
21   28      Bruno va Blank a   1992   1      1      Espin osa Canci no Monic a   1682   72
22   20   WFM   Kochu kova Anna   2041   ½      1      Manit caia Alina   1496   88
23   83      Nepom nyasc haya Mariy a   1569   ½      ½      Broly Mathi lde   2098   13
24   59      Tumov a Anna   1787   ½      ½      Stash is Anna   1926   37
25   40      Greib rokk Ingri d   1912   ½      ½      Kopco va Ludmi la   1738   66
26   8   WFM   Sliwi cka Alicj a   2138   0      ½      Waard enbur g Felin e   1559   86
27   12   WFM   Shpan ko Nadii a   2102   0      0      Mutlu Beste   1759   64
28   65      Cioca n Maria-Alexandra   1742   0      0      Hende rson de La Fuent e Andre a   2027   21
29   69      Biers ka Adela   1722   0      0   WFM   Hresc ak Ivana   2007   25
30   26   WCM   Nazar ova Anast asia   2006   0      0      Vitov a Anna   1727   68
31   73      Urban c Ana   1681   0      0      Liman ovska Eliza bete   1924   39
32   42      Imper or Ameli e   1874   0      0      Vavri nkova Elisk a   1716   70
33   47      Gaili unait e Saule   1844   0      0      Marko cic Spela   1680   74
34   75      Tomci kova Zuzan a   1654   0      0      Yurov skikh Yasmi n   1842   48
35   49   WFM   Loman dong Noela-Joyce   1841   0      0      Dalig a Anita   1638   76
36   77      Tomic Jelen a   1631   0      0      Ayan Bengu Sena   1835   50
37   51      Pelli coro Natha lie   1832   0      0      Ahmad ova Irada   1627   78
38   79      Bucht a Agnie szka   1599   0      0      Giord ano Giuli a   1831   52
39   53      Vlkov a Anezk a   1823   0      0      Litvj akova Darij a   1597   80
40   55      Nass Sara   1814   0      0      Marko va Ralit ca   1581   82
41   81      Garci a Megan Alyss a   1592   0      0      Panai nte Andre ea-Bianca   1799   56
42   57   WCM   Jorge Rita Maria Osori o   1794   0      0      Zach Asif   1569   84
43   87      Kolje vic Nikol ina   1509   0      0      Silva Ana Ines Teixe ira Da   1781   60
44   61      Nemco va Kamil a   1774   0      0      Smith Sarah E   1478   90
45   89      Karat iken Seray   1489   0      0      Karyk owska Anna   1772   62
46   63   WFM   Jibut i Nata   1761   0      0      Smajz rova Veron ika   1442   92
47   91      Conde s Alexi e Sheen   1469   0   0         bye

Offline Szachy Chess

  • Moderator
  • Dziekan
  • ***
  • Wiadomości: 26831
  • Oceny +24/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MEJ 16 Złota Praga
« Odpowiedź #49 dnia: Czwartek, 18, Sie 2016, 22:23:09 »
1   31      Salah idou Revek a   1968   0   0 - 1   0   WFM   Osmak Iulij a   2344   1
2   2   WIM   Khome riki Nino   2338   0   1 - 0   0      Arvai Eszte r   1955   32
3   33      Boehm Jana   1954   0   1 - 0   0   WFM   Rodio nova Daria   2279   3
4   4   WIM   Unuk Laura   2240   0   1 - 0   0      Cusmu liuc Diana-Elena   1945   34
5   35      Rokli cer Heike   1936   0   0 - 1   0      Kubic ka Anna   2209   5
6   6   WIM   Narva Mai   2202   0   1 - 0   0      Olech nicka Karol ina   1913   36
7   37      Polia kova Emma   1912   0   0 - 1   0      Kanak ova Natal ie   2179   7
8   8   WFM   Georg escu Lena   2174   0   ½ - ½   0      Sauma naite Skais te   1905   38
9   39      Weis Olga   1895   0   0 - 1   0      Diako nova Ekate rina   2172   9
10   10   WFM   Vidic Teja   2149   0   1 - 0   0      Verho eff Timar di   1870   40
11   41      Kyrkj ebo Marte B.   1866   0   0 - 1   0   WFM   Salim ova Nurgy ul   2147   11
12   12   WFM   Vangs gaard Freja   2129   0   ½ - ½   0      Asatr yan Sona   1857   42
13   43      Sucho melov a Simon a   1838   0   0 - 1   0   WIM   Drogo voz Irina   2126   13
14   14   WFM   Paoli llo Gaia   2109   0   1 - 0   0      Maric Sara   1829   44
15   45      Sajja di Kimiy a   1828   0   0 - 1   0      Keetm an Maaik e   2101   15
16   16   WFM   Buiza Priet o Eihar tze   2085   0   ½ - ½   0   WCM   Dai Irmak   1806   46
17   47      Silva Maria na Sofia T.   1757   0   ½ - ½   0   WFM   Pycho va Nela   2072   17
18   18   WFM   Tripp old Denis e   2066   0   1 - 0   0      Chant uria Ani   1737   48
19   49      Sarno vska Eira   1719   0   0 - 1   0      Fusko va Marti na   2063   19
20   20   WFM   Lingu r Zalin a   2060   0   1 - 0   0      Gur Tuba   1717   50
21   51      Sit Victo ria   1697   0   0 - 1   0   WFM   Jansk a Jitka   2052   21
22   22   WFM   Auvra y Honor ine   2042   0   1 - 0   0      Naghi yeva Khaya la   1663   52
23   53      Yolal Sena Gokce n   1646   0   0 - 1   0      Shiva cheva Donik a   2035   23
24   24   WFM   Kassa y Lilla   2034   0   1 - 0   0      Pilsa n Marth a   1640   54
25   55      Temme rman Sara   1631   0   0 - 1   0   WCM   Dmoch owska Agnie szka   2034   25
26   26      Malat silav a Volha   2034   0   1 - 0   0      Pokor na Jana   1630   56
27   57      Jerab kova Julia   1571   0   0 - 1   0   WFM   Miljk ovic Jovan a   2024   27
28   28   WFM   Gitu Paula-Alexandra   2012   0   1 - 0   0      Weave r Laure n   1552   58
29   59      Reid Caitl in   1439   0   0 - 1   0      Egyed Vikto ria   2007   29
30   30      Kyrkj ebo Hanna B.   1999   0   1 - 0   0      Ajano vic Berin a   1377   60

Offline Szachy Chess

  • Moderator
  • Dziekan
  • ***
  • Wiadomości: 26831
  • Oceny +24/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MEJ 16 Złota Praga
« Odpowiedź #50 dnia: Czwartek, 18, Sie 2016, 22:23:26 »
1   1   WFM   Osmak Iulij a   UKR   2344   1,0   0,0   0,0   0,0   1,0
5      Kubic ka Anna   POL   2209   1,0   0,0   0,0   0,0   1,0
7      Kanak ova Natal ie   CZE   2179   1,0   0,0   0,0   0,0   1,0
9      Diako nova Ekate rina   RUS   2172   1,0   0,0   0,0   0,0   1,0
11   WFM   Salim ova Nurgy ul   BUL   2147   1,0   0,0   0,0   0,0   1,0
13   WIM   Drogo voz Irina   RUS   2126   1,0   0,0   0,0   0,0   1,0
15      Keetm an Maaik e   NED   2101   1,0   0,0   0,0   0,0   1,0
19      Fusko va Marti na   CZE   2063   1,0   0,0   0,0   0,0   1,0
21   WFM   Jansk a Jitka   CZE   2052   1,0   0,0   0,0   0,0   1,0
23      Shiva cheva Donik a   BUL   2035   1,0   0,0   0,0   0,0   1,0
25   WCM   Dmoch owska Agnie szka   POL   2034   1,0   0,0   0,0   0,0   1,0
27   WFM   Miljk ovic Jovan a   SRB   2024   1,0   0,0   0,0   0,0   1,0
29      Egyed Vikto ria   HUN   2007   1,0   0,0   0,0   0,0   1,0
14   2   WIM   Khome riki Nino   GEO   2338   1,0   0,0   0,0   0,0   0,0
4   WIM   Unuk Laura   SLO   2240   1,0   0,0   0,0   0,0   0,0
6   WIM   Narva Mai   EST   2202   1,0   0,0   0,0   0,0   0,0
10   WFM   Vidic Teja   SLO   2149   1,0   0,0   0,0   0,0   0,0
14   WFM   Paoli llo Gaia   ITA   2109   1,0   0,0   0,0   0,0   0,0
18   WFM   Tripp old Denis e   AUT   2066   1,0   0,0   0,0   0,0   0,0
20   WFM   Lingu r Zalin a   RUS   2060   1,0   0,0   0,0   0,0   0,0
22   WFM   Auvra y Honor ine   FRA   2042   1,0   0,0   0,0   0,0   0,0
24   WFM   Kassa y Lilla   HUN   2034   1,0   0,0   0,0   0,0   0,0
26      Malat silav a Volha   BLR   2034   1,0   0,0   0,0   0,0   0,0
28   WFM   Gitu Paula-Alexandra   MDA   2012   1,0   0,0   0,0   0,0   0,0
30      Kyrkj ebo Hanna B.   NOR   1999   1,0   0,0   0,0   0,0   0,0
33      Boehm Jana   GER   1954   1,0   0,0   0,0   0,0   0,0
27   8   WFM   Georg escu Lena   SUI   2174   0,5   0,0   0,0   0,5   0,0
12   WFM   Vangs gaard Freja   DEN   2129   0,5   0,0   0,0   0,5   0,0
16   WFM   Buiza Priet o Eihar tze   ESP   2085   0,5   0,0   0,0   0,5   0,0
17   WFM   Pycho va Nela   CZE   2072   0,5   0,0   0,0   0,5   0,0
38      Sauma naite Skais te   LTU   1905   0,5   0,0   0,0   0,5   0,0
42      Asatr yan Sona   ARM   1857   0,5   0,0   0,0   0,5   0,0
46   WCM   Dai Irmak   TUR   1806   0,5   0,0   0,0   0,5   0,0
47      Silva Maria na Sofia T.   POR   1757   0,5   0,0   0,0   0,5   0,0
35   3   WFM   Rodio nova Daria   RUS   2279   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
31      Salah idou Revek a   GRE   1968   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
32      Arvai Eszte r   HUN   1955   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
34      Cusmu liuc Diana-Elena   ROU   1945   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
35      Rokli cer Heike   CRO   1936   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
36      Olech nicka Karol ina   POL   1913   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
37      Polia kova Emma   SVK   1912   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
39      Weis Olga   GER   1895   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
40      Verho eff Timar di   NED   1870   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
41      Kyrkj ebo Marte B.   NOR   1866   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
43      Sucho melov a Simon a   CZE   1838   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
44      Maric Sara   BIH   1829   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
45      Sajja di Kimiy a   NOR   1828   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
48      Chant uria Ani   GEO   1737   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
49      Sarno vska Eira   LAT   1719   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
50      Gur Tuba   TUR   1717   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
51      Sit Victo ria   ENG   1697   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
52      Naghi yeva Khaya la   AZE   1663   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
53      Yolal Sena Gokce n   TUR   1646   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
54      Pilsa n Marth a   AUT   1640   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
55      Temme rman Sara   BEL   1631   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
56      Pokor na Jana   CZE   1630   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
57      Jerab kova Julia   CZE   1571   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
58      Weave r Laure n   ENG   1552   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
59      Reid Caitl in   SCO   1439   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0
60      Ajano vic Berin a   MNE   1377   0,0   0,0   0,0   1,0   0,0

Offline Szachy Chess

  • Moderator
  • Dziekan
  • ***
  • Wiadomości: 26831
  • Oceny +24/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MEJ 16 Złota Praga
« Odpowiedź #51 dnia: Czwartek, 18, Sie 2016, 22:23:49 »
1   31      Salah idou Revek a   1968   0   0 - 1   0   WFM   Osmak Iulij a   2344   1
2   2   WIM   Khome riki Nino   2338   0   1 - 0   0      Arvai Eszte r   1955   32
3   33      Boehm Jana   1954   0   1 - 0   0   WFM   Rodio nova Daria   2279   3
4   4   WIM   Unuk Laura   2240   0   1 - 0   0      Cusmu liuc Diana-Elena   1945   34
5   35      Rokli cer Heike   1936   0   0 - 1   0      Kubic ka Anna   2209   5
6   6   WIM   Narva Mai   2202   0   1 - 0   0      Olech nicka Karol ina   1913   36
7   37      Polia kova Emma   1912   0   0 - 1   0      Kanak ova Natal ie   2179   7
8   8   WFM   Georg escu Lena   2174   0   ½ - ½   0      Sauma naite Skais te   1905   38
9   39      Weis Olga   1895   0   0 - 1   0      Diako nova Ekate rina   2172   9
10   10   WFM   Vidic Teja   2149   0   1 - 0   0      Verho eff Timar di   1870   40
11   41      Kyrkj ebo Marte B.   1866   0   0 - 1   0   WFM   Salim ova Nurgy ul   2147   11
12   12   WFM   Vangs gaard Freja   2129   0   ½ - ½   0      Asatr yan Sona   1857   42
13   43      Sucho melov a Simon a   1838   0   0 - 1   0   WIM   Drogo voz Irina   2126   13
14   14   WFM   Paoli llo Gaia   2109   0   1 - 0   0      Maric Sara   1829   44
15   45      Sajja di Kimiy a   1828   0   0 - 1   0      Keetm an Maaik e   2101   15
16   16   WFM   Buiza Priet o Eihar tze   2085   0   ½ - ½   0   WCM   Dai Irmak   1806   46
17   47      Silva Maria na Sofia T.   1757   0   ½ - ½   0   WFM   Pycho va Nela   2072   17
18   18   WFM   Tripp old Denis e   2066   0   1 - 0   0      Chant uria Ani   1737   48
19   49      Sarno vska Eira   1719   0   0 - 1   0      Fusko va Marti na   2063   19
20   20   WFM   Lingu r Zalin a   2060   0   1 - 0   0      Gur Tuba   1717   50
21   51      Sit Victo ria   1697   0   0 - 1   0   WFM   Jansk a Jitka   2052   21
22   22   WFM   Auvra y Honor ine   2042   0   1 - 0   0      Naghi yeva Khaya la   1663   52
23   53      Yolal Sena Gokce n   1646   0   0 - 1   0      Shiva cheva Donik a   2035   23
24   24   WFM   Kassa y Lilla   2034   0   1 - 0   0      Pilsa n Marth a   1640   54
25   55      Temme rman Sara   1631   0   0 - 1   0   WCM   Dmoch owska Agnie szka   2034   25
26   26      Malat silav a Volha   2034   0   1 - 0   0      Pokor na Jana   1630   56
27   57      Jerab kova Julia   1571   0   0 - 1   0   WFM   Miljk ovic Jovan a   2024   27
28   28   WFM   Gitu Paula-Alexandra   2012   0   1 - 0   0      Weave r Laure n   1552   58
29   59      Reid Caitl in   1439   0   0 - 1   0      Egyed Vikto ria   2007   29
30   30      Kyrkj ebo Hanna B.   1999   0   1 - 0   0      Ajano vic Berin a

Offline Szachy Chess

  • Moderator
  • Dziekan
  • ***
  • Wiadomości: 26831
  • Oceny +24/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MEJ 16 Złota Praga
« Odpowiedź #52 dnia: Czwartek, 18, Sie 2016, 22:24:09 »
1   1   WFM   Osmak Iulij a   2344   1      1   WFM   Lingu r Zalin a   2060   20
2   19      Fusko va Marti na   2063   1      1   WIM   Khome riki Nino   2338   2
3   21   WFM   Jansk a Jitka   2052   1      1   WIM   Unuk Laura   2240   4
4   5      Kubic ka Anna   2209   1      1   WFM   Auvra y Honor ine   2042   22
5   23      Shiva cheva Donik a   2035   1      1   WIM   Narva Mai   2202   6
6   7      Kanak ova Natal ie   2179   1      1   WFM   Kassa y Lilla   2034   24
7   9      Diako nova Ekate rina   2172   1      1      Malat silav a Volha   2034   26
8   25   WCM   Dmoch owska Agnie szka   2034   1      1   WFM   Vidic Teja   2149   10
9   11   WFM   Salim ova Nurgy ul   2147   1      1   WFM   Gitu Paula-Alexandra   2012   28
10   13   WIM   Drogo voz Irina   2126   1      1      Kyrkj ebo Hanna B.   1999   30
11   27   WFM   Miljk ovic Jovan a   2024   1      1   WFM   Paoli llo Gaia   2109   14
12   15      Keetm an Maaik e   2101   1      1      Boehm Jana   1954   33
13   29      Egyed Vikto ria   2007   1      1   WFM   Tripp old Denis e   2066   18
14   17   WFM   Pycho va Nela   2072   ½      ½   WFM   Georg escu Lena   2174   8
15   46   WCM   Dai Irmak   1806   ½      ½   WFM   Vangs gaard Freja   2129   12
16   42      Asatr yan Sona   1857   ½      ½   WFM   Buiza Priet o Eihar tze   2085   16
17   38      Sauma naite Skais te   1905   ½      ½      Silva Maria na Sofia T.   1757   47
18   3   WFM   Rodio nova Daria   2279   0      0      Sarno vska Eira   1719   49
19   48      Chant uria Ani   1737   0      0      Salah idou Revek a   1968   31
20   32      Arvai Eszte r   1955   0      0      Sit Victo ria   1697   51
21   34      Cusmu liuc Diana-Elena   1945   0      0      Yolal Sena Gokce n   1646   53
22   50      Gur Tuba   1717   0      0      Rokli cer Heike   1936   35
23   36      Olech nicka Karol ina   1913   0      0      Temme rman Sara   1631   55
24   52      Naghi yeva Khaya la   1663   0      0      Polia kova Emma   1912   37
25   54      Pilsa n Marth a   1640   0      0      Weis Olga   1895   39
26   40      Verho eff Timar di   1870   0      0      Jerab kova Julia   1571   57
27   56      Pokor na Jana   1630   0      0      Kyrkj ebo Marte B.   1866   41
28   58      Weave r Laure n   1552   0      0      Sucho melov a Simon a   1838   43
29   44      Maric Sara   1829   0      0      Reid Caitl in   1439   59
30   60      Ajano vic Berin a   1377   0      0      Sajja di Kimiy a   1828   45

Offline Szachy Chess

  • Moderator
  • Dziekan
  • ***
  • Wiadomości: 26831
  • Oceny +24/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MEJ 16 Złota Praga
« Odpowiedź #53 dnia: Czwartek, 18, Sie 2016, 22:24:44 »
20      Wierz bicki Dawid   1391   POL   ½   0,5   48   B8
25      Borow ik Wojci ech   1347   POL   1   1,0   38   B8
29      Adama la Jacek   1322   POL   0   0,0   61   B8
47      Warch ol Kamil   1202   POL   1   1,0   42   B8
52      Wielg us Wojci ech   1151   POL   1   1,0   21   B8
53      Zieba Huber t   1142   POL   0   0,0   67   B8
92      Seema nn Jakub   0   POL   1   1,0   26   B8
19      Chyzy Jakub   1775   POL   1   1,0   9   B10
36   CM   Fisze r Barto sz   1690   POL   1   1,0   48   B10
39      Wojda k Jan   1681   POL   1   1,0   18   B10
85      Banca rewic z Aleks   1444   POL   1   1,0   29   B10
92      Bogus z Alan   1428   POL   0   0,0   102   B10
6      Oglaz a Oskar   2128   POL   1   1,0   38   B12
25      Czopo r Macie j   2025   POL   1   1,0   10   B12
59      Czern ek Tymon   1847   POL   1   1,0   26   B12
62      Baum Jonas z   1842   POL   1   1,0   60   B12
65      Redzi sz Micha l   1834   POL   0   0,0   94   B12
72      Kozio rowic z Micha l   1816   POL   ½   0,5   79   B12
92      Polto rak Sebas tian   1763   POL   1   1,0   36   B12
94      Mechl inski Jakub   1753   POL   0   0,0   106   B12
96      Lucza k Filip   1749   POL   0   0,0   108   B12
99      Grzes ik Gracj an   1734   POL   ½   0,5   80   B12
113      Wolan iecki Patry k   1669   POL   0   0,0   124   B12
14   FM   Pulto rak Jan   2296   POL   1   1,0   31   B14
22   CM   Tecla f Pawel   2247   POL   1   1,0   34   B14
43      Nowak Mikol aj   2123   POL   1   1,0   13   B14
45      Kozak Anton i   2102   POL   1   1,0   14   B14
65      Fus Jakub   2044   POL   1   1,0   20   B14
67      Mis Miesz ko   2041   POL   1   1,0   21   B14
22   FM   Janik Igor   2303   POL   1   1,0   8   B16
34      Kozio l Kamil   2276   POL   ½   0,5   62   B16
61      Szust akows ki Anton i   2125   POL   1   1,0   46   B16
7   IM   Jarmu la Lukas z   2452   POL   ½   0,5   47   B18
43      Winia rski Mikol aj   2285   POL   1   1,0   37   B18
46      Molen da Marci n   2277   POL   1   1,0   14   B18
14      Lazni ewska Zofia   1123   POL   1   1,0   33   G8
26      Dalle mura Julia   0   POL   0   0,0   42   G8
51      Pietr yk Joann a   0   POL   0   0,0   60   G8
56      Seema nn Pola   0   POL   1   1,0   29   G8
59      Smiet anska Wikto ria   0   POL   1   1,0   15   G8
61      Szczo tka Klara   0   POL   1   1,0   16   G8
7      Staro sta Marty na   1624   POL   1   1,0   27   G10
14      Pawic ka Magda lena   1501   POL   1   1,0   6   G10
16      Zabrz anska Weron ika   1486   POL   ½   0,5   51   G10
34      Rejni ak Zuzan na   1381   POL   1   1,0   12   G10
42      Olsze wska Wikto ria   1361   POL   1   1,0   15   G10
59      Malin owska Natal ia   1272   POL   ½   0,5   54   G10
60      Kuczy nska Katar zyna   1266   POL   0   0,0   74   G10
66      Kucha rska Helen a   1206   POL   1   1,0   19   G10
69      Biale k Alicj a   1182   POL   ½   0,5   55   G10
79      Kowal czyk Barba ra   1100   POL   0   0,0   88   G10
84      Dalle mura Anna   1064   POL   0   0,0   93   G10
11      Wikar Marty na   1803   POL   ½   0,5   45   G12
13      Dylag Emili a   1792   POL   1   1,0   24   G12
30      Adamc zyk Zuzan na   1672   POL   1   1,0   10   G12
35      Goraj Barba ra   1619   POL   1   1,0   32   G12
39      Marci nczyk Monik a   1609   POL   1   1,0   33   G12
53      Zareb ska Lena   1522   POL   0   0,0   68   G12
63      Hertl ein Irena   1488   POL   0   0,0   74   G12
12      Malic ka Maria   2009   POL   ½   0,5   46   G14
24      Rudzi nska Micha lina   1896   POL   1   1,0   10   G14
27      Swiec h Joann a   1888   POL   1   1,0   35   G14
33      Waszc zuk Patry cja   1859   POL   ½   0,5   49   G14
34      Mosci cka Pola   1853   POL   1   1,0   14   G14
35      Kucha rska Honor ata   1851   POL   1   1,0   38   G14
50      Kulpa Zuzan na   1719   POL   0   0,0   61   G14
53      Jaroc ka Liwia   1676   POL   0   0,0   64   G14
8   WFM   Sliwi cka Alicj a   2138   POL   0   0,0   52   G16
11   WFM   Antol ak Julia   2103   POL   1   1,0   26   G16
41      Frej Zofia   1881   POL   1   1,0   36   G16
44      Ciesl ak Wikto ria   1865   POL   1   1,0   16   G16
62      Karyk owska Anna   1772   POL   0   0,0   71   G16
76      Dalig a Anita   1638   POL   0   0,0   81   G16
79      Bucht a Agnie szka   1599   POL   0   0,0   84   G16
5      Kubic ka Anna   2209   POL   1   1,0   2   G18
25   WCM   Dmoch owska Agnie szka   2034   POL   1   1,0   11   G18
36      Olech nicka Karol ina   1913   POL   0   0,0   40   G18

Offline Teodor

  • Użytkownik
  • Doktor Habilitowany
  • ****
  • Wiadomości: 4370
  • Oceny +52/-11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska górą!
Odp: MEJ 16 Złota Praga
« Odpowiedź #54 dnia: Piątek, 19, Sie 2016, 10:47:36 »
Ja nalic zyłem mniej niż 80.
Jeszc ze Polsk a nie umarła...

Offline Marcin

  • Szach
  • Użytkownik
  • Docent
  • ***
  • Wiadomości: 4060
  • Oceny +38/-18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostry jak brzytew
Odp: MEJ 16 Złota Praga
« Odpowiedź #55 dnia: Piątek, 19, Sie 2016, 11:13:27 »
Liczyłem wszys tkich . Chyba jest 250 razem z rodzi nami i działaczami.
Zawsz e do przod u!

Offline Wiktor

  • Użytkownik
  • Doktor Habilitowany
  • ****
  • Wiadomości: 4949
  • Oceny +65/-7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Szachista
Odp: MEJ 16 Złota Praga
« Odpowiedź #56 dnia: Piątek, 19, Sie 2016, 18:33:24 »
Tak jak na olimp iadzi e. Jedzi e tłum medal i mało.
Zycie to jeden wielk i bieg, wygry wa ten, co ma więcej sił, co ma szybs zy pęd.

Szach y i brydż to nie wszys tko, to nie cały świat.

Offline Szachy Chess

  • Moderator
  • Dziekan
  • ***
  • Wiadomości: 26831
  • Oceny +24/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MEJ 16 Złota Praga
« Odpowiedź #57 dnia: Piątek, 19, Sie 2016, 22:50:15 »
1   30      Proku din Igor   1322   1   0 - 1   1   CM   Ivano v Svetl en   1646   1
2   2      Koles ov Gorde y   1627   1   1 - 0   1      Azimo v Timur   1324   27
3   34      Fizer Marek   1297   1   1 - 0   1      Costa Leona rdo   1600   3
4   4      Pingi n Artem   1560   1   1 - 0   1      Vagma n Roy   1288   36
5   38      Hladk y Tadea s   1278   1   0 - 1   1      Haban s Aguer rea Javie r   1544   5
6   6   AIM   Todev Simeo n   1498   1   0 - 1   1      Razhb adino v Rasul   1263   40
7   42      Giang Tran Nam   1256   1   0 - 1   1      Mogir zan Matei-Valeriu   1475   7
8   8      Pashi kyan Rudol f   1465   1   1 - 0   1      Vingr is. Mikel is   1263   41
9   44      Harto fylak as Spyro s   1254   1   1 - 0   1      Orujo v Farid   1462   9
10   10      Cohen Elad   1456   1   0 - 1   1      Nguye n Thai Dang Vi   1255   43
11   46      Fava Loren zo   1220   1   0 - 1   1      Gungo r Cihan Akif   1451   11
12   48      Verma Shlok   1199   1   ½ - ½   1      Medov oy Yaniv   1441   13
13   14      Biali auski Artsi om   1436   1   1 - 0   1      Warch ol Kamil   1202   47
14   52      Wielg us Wojci ech   1151   1   1 - 0   1      Magol d Filip   1431   15
15   16      Sepia shvil i Ivan   1401   1   1 - 0   1      Day Tobia s   1196   49
16   75      Hagne r Benne t   0   1   0 - 1   1      Abaso v Yusif   1398   17
17   18      Thatt e Nishc hal   1397   1   1 - 0   1      Barta David   0   64
18   82      Lazic Emanu el   0   1   0 - 1   1      Kuhn Cleme nt   1393   19
19   86      Nitsc he Nikol ai   0   1   0 - 1   1      Suley manov Ali   1378   21
20   22      Milan ovic Marko   1372   1   1 - 0   1      Kote Aleks   0   80
21   24      Tetyu ev Stepa n   1350   1   1 - 0   1      Nemsa dze Davit i   0   85
22   88      Qasem Muham ad Mody   0   1   0 - 1   1      Borow ik Wojci ech   1347   25
23   26      Vafin Tagir   1346   1   1 - 0   1      Weiss berg Yair   0   103
24   92      Seema nn Jakub   0   1   1 - 0   ½      Ribst ein Orel   1315   31
25   20      Wierz bicki Dawid   1391   ½   1 - 0   ½      Anton iou Rafai l   1158   51
26   84      Molle r Tomas   0   ½   0 - 1   ½      Shelu khin Ilya   1284   37
27   90      Sapoc inic Semio n   0   ½   0 - 1   ½      Persh in Patri k   1252   45
28   98      Tokto mushe v Teimu r   0   ½   0 - 1   ½      Earle Domin ic James   0   72
29   104      Zanov Georg i   0   ½   0 - 1   0      Dovbn ia Nikit a   1356   23
30   12      Levit an Yaron   1443   0   1 - 0   0      Drasl er Luka   0   70
31   28      Chris tense n John Chris tophe r   1323   0   1 - 0   0      Galli na Aless andro    0   74
32   69      Draga n Laure ntiu   0   0   0 - 1   0      Adama la Jacek   1322   29
33   32      Pham Chi Cuong   1313   0   1 - 0   0      Hrbek Jachy m   0   76
34   71      Dreve nsek Gaspe r   0   0   1 - 0   0      Taus Zdene k   1310   33
35   73      Engli sch Tobia s   0   0   0 - 1   0      Jun Rober t   1295   35
36   77      Husey nli Maham madba ghir   0   0   1 - 0   0      Ider Bayar   1272   39
37   50      Anton iouda kis Georg ios   1193   0   1 - 0   0      Jaakk ola Nikla s   0   78
38   53      Zieba Huber t   1142   0   1 - 0   0      Massi dda Luca   0   83
39   79      Kos Nikol a   0   0   1 - 0   0      Luksh in Aleks ei   1134   54
40   55      Males Nicho las   1134   0   0 - 1   0      Podol skyi Mykha ilo   0   87
41   81      Kryuk ov Mikha il   0   0   0 - 1   0      Cvetk ovski Gjorg ji   1128   56
42   57      Luksh in Dmitr i   1119   0   1 - 0   0      Sabah i Cagla r   0   89
43   91      Sedmi hrads ky Tomas   0   0   0 - 1   0      Viliu sis Neima ntas   1100   58
44   59      Kecsk emeti Arnol d   1067   0   0 - 1   0      Shama tava Nikol ozi   0   93
45   94      Shi Willi am   0   0   1 - 0   0      Clote t Mas Dan   1037   60
46   61      Solov yev Nikol ay   1032   0   0 - 1   0      Spous ta Vojte ch   0   95
47   96      Svarc Kryst of   0   0   1 - 0   0      Thori sson Bjart ur   1014   62
48   63      Aruty unyan Mikae l   0   0   1 - 0   0      Szige ti Adam   0   97
49   65      Barys chyk Serge y   0   0   1 - 0   0      Vargi u Aless andro    0   99
50   100      Visva der Krist of   0   0   ½ - ½   0      Beuke nhors t Gabri el   0   66
51   67      Brozk a Karel   0   0   1 - 0   0      Vu Vladi mir   0   101
52   102      Vujov ic Matan   0   0   0 - 1   0      Burdo t Yvan   0   68
53   105      Zanov Simeo n   0   0   1         bye

Offline Szachy Chess

  • Moderator
  • Dziekan
  • ***
  • Wiadomości: 26831
  • Oceny +24/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MEJ 16 Złota Praga
« Odpowiedź #58 dnia: Piątek, 19, Sie 2016, 22:50:55 »

Rk.   SNo      Name   FED   Rtg   Pts.    TB1     TB2     TB3
1   40      Razhb adino v Rasul   RUS   1263   2,0   0,0   1,0   2,0
2   1   CM   Ivano v Svetl en   BUL   1646   2,0   0,0   1,0   2,0
4      Pingi n Artem   RUS   1560   2,0   0,0   1,0   2,0
5      Haban s Aguer rea Javie r   ESP   1544   2,0   0,0   1,0   2,0
11      Gungo r Cihan Akif   TUR   1451   2,0   0,0   1,0   2,0
16      Sepia shvil i Ivan   RUS   1401   2,0   0,0   1,0   2,0
19      Kuhn Cleme nt   FRA   1393   2,0   0,0   1,0   2,0
25      Borow ik Wojci ech   POL   1347   2,0   0,0   1,0   2,0
34      Fizer Marek   CZE   1297   2,0   0,0   1,0   2,0
43      Nguye n Thai Dang Vi   CZE   1255   2,0   0,0   1,0   2,0
11   14      Biali auski Artsi om   BLR   1436   2,0   0,0   1,0   1,5
52      Wielg us Wojci ech   POL   1151   2,0   0,0   1,0   1,5
13   2      Koles ov Gorde y   RUS   1627   2,0   0,0   1,0   1,0
7      Mogir zan Matei-Valeriu   ROU   1475   2,0   0,0   1,0   1,0
8      Pashi kyan Rudol f   ARM   1465   2,0   0,0   1,0   1,0
17      Abaso v Yusif   AZE   1398   2,0   0,0   1,0   1,0
18      Thatt e Nishc hal   ENG   1397   2,0   0,0   1,0   1,0
21      Suley manov Ali   AZE   1378   2,0   0,0   1,0   1,0
22      Milan ovic Marko   SRB   1372   2,0   0,0   1,0   1,0
24      Tetyu ev Stepa n   RUS   1350   2,0   0,0   1,0   1,0
26      Vafin Tagir   RUS   1346   2,0   0,0   1,0   1,0
44      Harto fylak as Spyro s   GRE   1254   2,0   0,0   1,0   1,0
23   92      Seema nn Jakub   POL   0   2,0   0,0   0,5   0,5
24   13      Medov oy Yaniv   ISR   1441   1,5   0,0   1,5   2,5
25   72      Earle Domin ic James   SVK   0   1,5   0,0   1,5   2,0
26   20      Wierz bicki Dawid   POL   1391   1,5   0,0   1,5   2,0
27   48      Verma Shlok   ENG   1199   1,5   0,0   1,5   1,5
28   37      Shelu khin Ilya   RUS   1284   1,5   0,0   0,5   1,0
45      Persh in Patri k   RUS   1252   1,5   0,0   0,5   1,0
30   6   AIM   Todev Simeo n   BUL   1498   1,0   0,0   2,0   3,0
42      Giang Tran Nam   HUN   1256   1,0   0,0   2,0   3,0
75      Hagne r Benne t   GER   0   1,0   0,0   2,0   3,0
82      Lazic Emanu el   BIH   0   1,0   0,0   2,0   3,0
88      Qasem Muham ad Mody   ISR   0   1,0   0,0   2,0   3,0
35   15      Magol d Filip   ROU   1431   1,0   0,0   2,0   3,0
27      Azimo v Timur   RUS   1324   1,0   0,0   2,0   3,0
41      Vingr is. Mikel is   LAT   1263   1,0   0,0   2,0   3,0
64      Barta David   CZE   0   1,0   0,0   2,0   3,0
80      Kote Aleks   ALB   0   1,0   0,0   2,0   3,0
85      Nemsa dze Davit i   GEO   0   1,0   0,0   2,0   3,0
103      Weiss berg Yair   ISR   0   1,0   0,0   2,0   3,0
42   56      Cvetk ovski Gjorg ji   MKD   1128   1,0   0,0   2,0   2,5
43   47      Warch ol Kamil   POL   1202   1,0   0,0   2,0   2,5
44   10      Cohen Elad   ISR   1456   1,0   0,0   2,0   2,0
30      Proku din Igor   RUS   1322   1,0   0,0   2,0   2,0
36      Vagma n Roy   ISR   1288   1,0   0,0   2,0   2,0
38      Hladk y Tadea s   CZE   1278   1,0   0,0   2,0   2,0
46      Fava Loren zo   ITA   1220   1,0   0,0   2,0   2,0
68      Burdo t Yvan   LUX   0   1,0   0,0   2,0   2,0
86      Nitsc he Nikol ai   GER   0   1,0   0,0   2,0   2,0
87      Podol skyi Mykha ilo   UKR   0   1,0   0,0   2,0   2,0
93      Shama tava Nikol ozi   GEO   0   1,0   0,0   2,0   2,0
53   3      Costa Leona rdo   GER   1600   1,0   0,0   2,0   2,0
9      Orujo v Farid   AZE   1462   1,0   0,0   2,0   2,0
49      Day Tobia s   CZE   1196   1,0   0,0   2,0   2,0
53      Zieba Huber t   POL   1142   1,0   0,0   2,0   2,0
57      Luksh in Dmitr i   RUS   1119   1,0   0,0   2,0   2,0
63      Aruty unyan Mikae l   ESP   0   1,0   0,0   2,0   2,0
71      Dreve nsek Gaspe r   SLO   0   1,0   0,0   2,0   2,0
77      Husey nli Maham madba ghir   AZE   0   1,0   0,0   2,0   2,0
96      Svarc Kryst of   CZE   0   1,0   0,0   2,0   2,0
62   105      Zanov Simeo n   BUL   0   1,0   0,0   2,0   2,0
63   65      Barys chyk Serge y   BLR   0   1,0   0,0   1,5   1,5
64   23      Dovbn ia Nikit a   RUS   1356   1,0   0,0   1,0   1,5
65   29      Adama la Jacek   POL   1322   1,0   0,0   1,0   1,0
35      Jun Rober t   CZE   1295   1,0   0,0   1,0   1,0
58      Viliu sis Neima ntas   LTU   1100   1,0   0,0   1,0   1,0
95      Spous ta Vojte ch   CZE   0   1,0   0,0   1,0   1,0
69   12      Levit an Yaron   ISR   1443   1,0   0,0   1,0   1,0
28      Chris tense n John Chris tophe r   DEN   1323   1,0   0,0   1,0   1,0
32      Pham Chi Cuong   RUS   1313   1,0   0,0   1,0   1,0
50      Anton iouda kis Georg ios   GRE   1193   1,0   0,0   1,0   1,0
67      Brozk a Karel   CZE   0   1,0   0,0   1,0   1,0
79      Kos Nikol a   CRO   0   1,0   0,0   1,0   1,0
94      Shi Willi am   AUT   0   1,0   0,0   1,0   1,0
76   31      Ribst ein Orel   ISR   1315   0,5   0,0   2,0   2,5
66      Beuke nhors t Gabri el   BEL   0   0,5   0,0   2,0   2,5
78   90      Sapoc inic Semio n   MDA   0   0,5   0,0   1,5   3,0
98      Tokto mushe v Teimu r   UKR   0   0,5   0,0   1,5   3,0
80   51      Anton iou Rafai l   CYP   1158   0,5   0,0   1,5   2,0
84      Molle r Tomas   ISL   0   0,5   0,0   1,5   2,0
82   100      Visva der Krist of   SVK   0   0,5   0,0   1,0   1,5
104      Zanov Georg i   BUL   0   0,5   0,0   1,0   1,5
84   39      Ider Bayar   FRA   1272   0,0   0,0   2,0   3,0
54      Luksh in Aleks ei   RUS   1134   0,0   0,0   2,0   3,0
59      Kecsk emeti Arnol d   IRL   1067   0,0   0,0   2,0   3,0
60      Clote t Mas Dan   ESP   1037   0,0   0,0   2,0   3,0
69      Draga n Laure ntiu   MDA   0   0,0   0,0   2,0   3,0
70      Drasl er Luka   MNE   0   0,0   0,0   2,0   3,0
73      Engli sch Tobia s   AUT   0   0,0   0,0   2,0   3,0
74      Galli na Aless andro    ITA   0   0,0   0,0   2,0   3,0
76      Hrbek Jachy m   CZE   0   0,0   0,0   2,0   3,0
78      Jaakk ola Nikla s   FIN   0   0,0   0,0   2,0   3,0
97      Szige ti Adam   AUT   0   0,0   0,0   2,0   3,0
95   81      Kryuk ov Mikha il   RUS   0   0,0   0,0   1,5   2,5
101      Vu Vladi mir   RUS   0   0,0   0,0   1,5   2,5
97   33      Taus Zdene k   CZE   1310   0,0   0,0   1,0   2,0
55      Males Nicho las   ROU   1134   0,0   0,0   1,0   2,0
61      Solov yev Nikol ay   RUS   1032   0,0   0,0   1,0   2,0
62      Thori sson Bjart ur   ISL   1014   0,0   0,0   1,0   2,0
83      Massi dda Luca   ITA   0   0,0   0,0   1,0   2,0
89      Sabah i Cagla r   TUR   0   0,0   0,0   1,0   2,0
91      Sedmi hrads ky Tomas   CZE   0   0,0   0,0   1,0   2,0
99      Vargi u Aless andro    ITA   0   0,0   0,0   1,0   2,0
102      Vujov ic Matan   MNE   0   0,0   0,0   1,0   2,0

Offline Szachy Chess

  • Moderator
  • Dziekan
  • ***
  • Wiadomości: 26831
  • Oceny +24/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MEJ 16 Złota Praga
« Odpowiedź #59 dnia: Piątek, 19, Sie 2016, 22:51:28 »
1   1   CM   Ivano v Svetl en   1646   2      2      Milan ovic Marko   1372   22
2   19      Kuhn Cleme nt   1393   2      2      Koles ov Gorde y   1627   2
3   21      Suley manov Ali   1378   2      2      Pingi n Artem   1560   4
4   5      Haban s Aguer rea Javie r   1544   2      2      Tetyu ev Stepa n   1350   24
5   7      Mogir zan Matei-Valeriu   1475   2      2      Vafin Tagir   1346   26
6   25      Borow ik Wojci ech   1347   2      2      Pashi kyan Rudol f   1465   8
7   11      Gungo r Cihan Akif   1451   2      2      Fizer Marek   1297   34
8   40      Razhb adino v Rasul   1263   2      2      Biali auski Artsi om   1436   14
9   43      Nguye n Thai Dang Vi   1255   2      2      Sepia shvil i Ivan   1401   16
10   17      Abaso v Yusif   1398   2      2      Harto fylak as Spyro s   1254   44
11   92      Seema nn Jakub   0   2      2      Thatt e Nishc hal   1397   18
12   13      Medov oy Yaniv   1441   1½      2      Wielg us Wojci ech   1151   52
13   45      Persh in Patri k   1252   1½      1½      Wierz bicki Dawid   1391   20
14   37      Shelu khin Ilya   1284   1½      1½      Verma Shlok   1199   48
15   72      Earle Domin ic James   0   1½      1   AIM   Todev Simeo n   1498   6
16   3      Costa Leona rdo   1600   1      1      Luksh in Dmitr i   1119   57
17   9      Orujo v Farid   1462   1      1      Aruty unyan Mikae l   0   63
18   58      Viliu sis Neima ntas   1100   1      1      Cohen Elad   1456   10
19   65      Barys chyk Serge y   0   1      1      Levit an Yaron   1443   12
20   15      Magol d Filip   1431   1      1      Dreve nsek Gaspe r   0   71
21   23      Dovbn ia Nikit a   1356   1      1      Brozk a Karel   0   67
22   27      Azimo v Timur   1324   1      1      Hagne r Benne t   0   75
23   64      Barta David   0   1      1      Chris tense n John Chris tophe r   1323   28
24   29      Adama la Jacek   1322   1      1      Husey nli Maham madba ghir   0   77
25   68      Burdo t Yvan   0   1      1      Proku din Igor   1322   30
26   80      Kote Aleks   0   1      1      Pham Chi Cuong   1313   32
27   35      Jun Rober t   1295   1      1      Kos Nikol a   0   79
28   36      Vagma n Roy   1288   1      1      Lazic Emanu el   0   82
29   85      Nemsa dze Davit i   0   1      1      Hladk y Tadea s   1278   38
30   41      Vingr is. Mikel is   1263   1      1      Nitsc he Nikol ai   0   86
31   87      Podol skyi Mykha ilo   0   1      1      Giang Tran Nam   1256   42
32   93      Shama tava Nikol ozi   0   1      1      Fava Loren zo   1220   46
33   47      Warch ol Kamil   1202   1      1      Qasem Muham ad Mody   0   88
34   49      Day Tobia s   1196   1      1      Shi Willi am   0   94
35   95      Spous ta Vojte ch   0   1      1      Anton iouda kis Georg ios   1193   50
36   103      Weiss berg Yair   0   1      1      Zieba Huber t   1142   53
37   56      Cvetk ovski Gjorg ji   1128   1      1      Zanov Simeo n   0   105
38   51      Anton iou Rafai l   1158   ½      1      Svarc Kryst of   0   96
39   31      Ribst ein Orel   1315   ½      ½      Sapoc inic Semio n   0   90
40   66      Beuke nhors t Gabri el   0   ½      ½      Tokto mushe v Teimu r   0   98
41   104      Zanov Georg i   0   ½      ½      Molle r Tomas   0   84
42   33      Taus Zdene k   1310   0      ½      Visva der Krist of   0   100
43   39      Ider Bayar   1272   0      0      Galli na Aless andro    0   74
44   54      Luksh in Aleks ei   1134   0      0      Hrbek Jachy m   0   76
45   78      Jaakk ola Nikla s   0   0      0      Males Nicho las   1134   55
46   83      Massi dda Luca   0   0      0      Kecsk emeti Arnol d   1067   59
47   60      Clote t Mas Dan   1037   0      0      Kryuk ov Mikha il   0   81
48   89      Sabah i Cagla r   0   0      0      Solov yev Nikol ay   1032   61
49   62      Thori sson Bjart ur   1014   0      0      Sedmi hrads ky Tomas   0   91
50   97      Szige ti Adam   0   0      0      Draga n Laure ntiu   0   69
51   70      Drasl er Luka   0   0      0      Vujov ic Matan   0   102
52   99      Vargi u Aless andro    0   0      0      Engli sch Tobia s   0   73
53   101      Vu Vladi mir   0   0   0         bye